Český svaz juda
Evidence členů
Adresář klubů
Portál rozhodčích
Dokumenty
Kontakt
Reprezentace
Senioři
Junioři
Dorostenci
Žáci a mládež
Veteráni
Výsledky
Výsledkový portál ➚
Ranking list
Mistrovské soutěže
Ligové soutěže
Nemistrovské soutěže
Ostatní výsledky
Síň slávy
Kalendář
Svaz
Plénum ČSJu
Výkonný výbor
Představenstvo ČSJu
Krajské svazy KSJu
Disciplinární komise
Komise rozhodčích
Sportovně-technická komise
Trenérsko-metodická komise
Kolegium DANů
Veteránské judo
Zdravotnická komise
Sekretariát ČSJu
Dokumenty
Články
Czechjudo.org
Události
Události
Proběhlé
Datum
Od
do
Subjekt
Všechny subjekty
Disciplinární komise
Dorost U18
Hospodářská komise
Junioři U21
Kolegium danů
Komise rozhodčích
Kontrolní komise
Krajské svazy KSJu
Mladší dorost U16
Mladší žactvo U12
Plénum ČSJu
Představenstvo ČSJu
Rozhodčí komise
Sekretariát
Senioři
Shromáždění delegátů
Sportovně-technická komise
Trenéři dorostu
Trenéři juniorů
Trenéři KVŽ
Trenéři mužů
Trenéři SCM
Trenéři žen
Trenérsko-metodická komise
Veteráni
Výkonný výbor
Žáci a mládež
Zdravotní komise
Vyhledávání
Hledat
X
Datum
Název
Kategorie
Subjekt
26. 7. 2024, 8:03h
- 16:03h
Prazdninový Sokol Cup 1. kolo - kolo uzavřená soutěž pro pozvané oddíly
4. 7. 2024, 9:00h
- 12:00h
Essimo Cup - Kácov
27. 6. 2024, 10:00h
- 16:30h
České akademické hry
22. 6. 2024, 9:00h
- 17:30h
Jičín - Velká cena U12, U14, U16, muži
22. 6. 2024, 9:00h
- 23. 6. 2024 , 17:00h
Hrobský Pohár U8, U10, U12, U14, U16, U18, M+Ž, Veteráni
22. 6. 2024, 0:00h
- 17:00h
Školení Zkušebních komisařů juda I. a II. třídy
21. 6. 2024, 9:00h
- 23. 6. 2024 , 17:31h
zkoušky a seminář ke zvyšování technických stupňů DAN
16. 6. 2024, 9:00h
- 18:00h
SKP Benešov - Uzavřenou dovednostní soutěž
16. 6. 2024, 8:30h
- 20:00h
Turnaj přípravek - otevřená soutěž
16. 6. 2024, 8:30h
- 18:00h
YAWARA CUP - přípravka a ml. žáci a přátelské utkání družstev Prahy a Středočeského kraje
15. 6. 2024, 9:30h
- 18:00h
Centrální školení trenérů III. třídy - 2. část
15. 6. 2024, 9:30h
- 17:00h
Seminář - Miyu Uchida
15. 6. 2024, 9:00h
- 17:00h
Hradec Králové - VC SOKOLa HK
15. 6. 2024, 8:00h
- 18:00h
Kvalifikace U14 na PČR - Uzavřená soutěž pro Středočeský kraj
15. 6. 2024, 8:00h
- 20:00h
Moravská liga 2024 - 1. kolo B
Zobrazit nadcházející akce
Zobrazit více akcí